Campania „Dăruiește din suflet” ediția IV

DĂRUIEŞTE DIN SUFLET la DEEPER CLUB alături de CENTRUL EUROPEAN PENTRU PREVENIREA ADICŢIILOR joi 18 decembrie 2014, ora 20!

DEEPER CLUB şi CENTRUL EUROPEAN PENTRU PREVENIREA ADICŢIILOR vă invită să participaţi la un CONCERT CARITABIL ocazionat de strângerea de fonduri necesare CENTRULUI EUROPEAN PENTRU PREVENIREA ADICŢIILOR.

Au răspuns cu o deosebită amabilitate (pentru care le mulţumim!) invitaţiei de a fi alături de noi pe scena DEEPER CLUB: ANDREI PĂUNESCU, GEORGE PĂTRĂNOIU, MIKE VLAHOPOL, MARIUS ROŞIU, VLADY SĂTEANU şi IONEL „TASE” TĂNASE.

Intrarea la acest eveniment va fi liberă iar participanții pot face donațiile, în funcție de posibilități, către reprezentanții Centrului, în timpul concertului.